Nacházíte se zde: Úvod Představení

Představení Transfer Manageru

Evidence zakázek

Spravujete zakázky pro větší počet řidičů? Potřebujete kdykoli vědět jak probíhá která jízda, zda ji řidič splnil a jak dopadla?

V přehledu zakázek můžete plánovat nové jízdy, evidovat již naplánované. Systém jedním kliknutím aktualizuje stav všech navazujících akcí a informuje všechny účastníky v zakázce e-mailem nebo SMSkou.

Plánovač jízd

S plánovačem přehledně uvidíte všechny Vaše naplánované zakázky za jeden či více dnů.

Jednoduše tažením myši můžete pohodlně a efektivně rozdělit zakázky mezi Vaše vozy, řidiče i spolupracující dopravce. Názorně také uvidíte případné časové konflikty.

Kalendář zakázek

V kalendáři zakázek vidíte přehledně po hodinách každou naplánovanou zakázku se všemi důležitými údaji. 

V kalendáři můžete plánovat nové jízdy, evidovat již naplánované. Systém jedním kliknutím aktualizuje stav všech navazujících akcí a dle Vašeho přání může informovat všechny účastníky v zakázce e-mailem nebo SMSkou.

Fakturace

Víme jak náročné je řešit fakturace. Každá zakázka je jiná. Některé se fakturují předem, některé se zálohou a jiné až po realizaci. Náš software se zcela přizpůsobí vašim potřebám.

Transfer Manager Vám ušetří každý měsíc desítky hodin s ruční fakturací. Systém generuje faktury podle realizovaných zakázek. Vyúčtování i faktury pošlete klientům pohodlně na e-mail

Notifikace

Z Transfer Manager odešlete jedním kliknutím SMS* a email každému účastníkovi přepravy (dopravce, řidič, průvodce i klient). Nestane se vám tedy, že by na dopravu někdo zapomněl, nebo nebyl včas informován o změnách.

Systém také sám hlídá změny v zakázkách a aktualizuje sám vše související.

*SMS modul je volitelný za příplatek

Vyzkoušejte si Transfer Manager

Vyzkoušejte si zdarma ovládání celého systému. V testovací verzi najdete všechny dostupné funkce – Evidenci zakázek, Knihu jízd, Hlídání kapacit, Fakturaci, Notifikace a další skvělé funkce. Přesvědčte se o tom sami.

Zájem o testovací verzi

Sečtěte a zaokrouhlete (2.3 + 10.6) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru